Тиждень дорожнього руху

Date: 14 листопада 2023 о 12:32, Refreshed 29 листопада 2023 о 09:10

Звіт про підсумки проведення Тижня знань безпеки дорожнього руху.

На виконання наказу по школі від 03.11.2023 р. №176 «Про проведення Тижня знань безпеки дорожнього руху» та з метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в школі з 13.11 по 19.11.2023 року проходив Тиждень знань Правил дорожнього руху.
З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму класними керівниками проведено:
13.11.2023 р. інформаційну хвилинку «Безпека на дорозі – безпека життя»;
-бесіди, години класного керівника, виховні години, лекції, цільові дитячі профілактичні заходи «Дитина – пасажир», «Живи цікаво та безпечно»;
-батьківські збори щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму;
-поновлено куточки з правил дорожнього руху, безпеки життєдіяльності;
- участь у конкурсі дитячого малюнка «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»;

- проведення єдиної виховної години «Безпека на дорозі – безпека життя»;

- гра–вікторина із знання правил дорожнього руху;

- вікторина «Знавці правил дорожнього руху»;

- вікторина «Мій друг – дорожній рух»;

- перегляд відеороликів «Дотримуйся правил – збережи життя».
Проведення тижня показало, що учні в достатній мірі знають правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід із будь–якої ситуації, пов`язаної з дорожнім рухом.
Під час проведення вищезгаданих заходів діти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях, продовжили розвивати увагу, спостережливість, логічне мислення, мову, пам’ять, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків.
Вчитель образотворчого мистецтва організувал виставку малюнків з правил дорожнього руху.
У 5-9-х класах вчитель основ здоров’я Величко В.О. провела уроки на тему «Безпека на дорозі», на яких учні обговорили основні правила поведінки на вулиці та дійшли висновку, що знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах – це запорука власної безпеки.
Вчителі української мови організували написання тематичних диктантів.
Бібліотекар Пагон Р.М. організувала тематичну виставку в шкільній бібліотеці «Дотримуйся Правил дорожнього руху!»
В роботi з учнями були використані різноманітні форми роботи, а саме: ігрові, тренінгові технології, інтерактивні форми виховної діяльності з урахуванням вікових особливостей учнів.
Класні керівники використовують сучасні форми та методи навчання, що активізують розумову діяльність учнів, сприяють підвищенню у них інтересу до вивчення правил дорожнього руху. Змістовно пройшли позакласні виховні заходи, а саме: година спілкування-вікторина «Правила дорожнього руху» у 4-А класі (класний керівник Нiмiжан С.I.); урок безпеки «Безпека на дорозі – безпека життя» у 2-А класі (класний керівник –Петрович Т.Р.).урок у 2-Б класі"Безпека дорожнього руху- це життя".(кл.кер. Торончук С.В.)
Вся робота протягом тижня була спрямована на підвищення поінформованості учасників освітнього процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму.